Skip to content
51128869_2253947537978418_5868820411935883264_n

Holistyczna detoksykacja dla mężczyzn

Zwiększa smak potraw i miłości. Ten, kto czasem pości.” Jan Sztaudynger

Każdego dnia Twój organizm narażony jest na wpływ wielu negatywnych czynników – niewłaściwe odżywianie, stresogenny tryb życia, zanieczyszczenie środowiska, tłumione emocje. W rezultacie możesz miewać spadki nastroju, odczuwać ogólne osłabienie, depresję. Wystarczy oczyścić swoje ciało z toksyn, aby nabrać lekkości, odzyskać energię życiową i aby umysł się wyostrzył. Po takim przygotowaniu ciała, praca nad rozwojem emocjonalnym i duchowym staje się bardziej efektywna. Zachęcam do „posprzątania siebie”, gdzie  będziesz miał możliwość skontaktowania się z samym sobą w pełni, ponieważ w podejściu holistycznym organizm jest traktowany jako całość. Zarówno ciało, jak i umysł, emocje i duch są częścią tego samego mechanizmu. Dlatego też w czasie tego programu stosowane są różne metody, które oddziaływają na wymienione obszary. W celu wyeliminowania toksyn z organizmu stosujemy świeże soki owocowe i warzywne, zioła, witaminy, glinkę, oliwę, zabiegi oczyszczenia jelita grubego.
Odzyskasz siły witalne swojego ciała oraz pobudzisz jego pierwotne zdolności do samooczyszczania i samouzdrawiania. Wzmocnisz układ odpornościowy i odmłodzisz organizm. Zdrowie, witalność, radość życia i lepsza ogólna kondycja psychofizyczna będzie Ci towarzyszyć od teraz co dnia.
Będzie też czas na odpoczynek i pracę własną. W programie sesje oddechowe wodne (zimne i ciepłe), medytacje, rytuały tybetańskie, marsze i spacery w góry, techniki relaksacyjne i oddechowe, konstelacje rodzinne,  Przewidziane jest również wodolecznictwo metodą Kneippa. Zapewniony kontakt z naturą, wyciszenie, dużo ruchu w przepięknych górskich okolicach.

Termin 3.10.22-9.10.22

Detox  zaczyna się od godz. 19 pierwszego dnia, a kończy się przed południem ostatniego dnia
Miejsce warsztatu: http://kurosiowka.pl/
Jerzy Górak Tel .71 332 41 68, 604 339 808

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!