Skip to content

Tadeusz NiwińskiJest właścicielem i prezesem firmy TeTa Software Inc. w Kanadzie.
Od 20 lat prowadzi wykłady z informatyki w British Columbia Institute of Technology w Vancouver. Autor kliku książek z zakresu rozwoju osobowości, JA, TY, MY, Elementarz życia (pierwsza znalazła się na liście 80 książek polecanych w ramach kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom.
Uczeń m.in. Nathaniela Brandena. Wiedzę na temat szczęśliwego, mądrego i spełnionego życia zebrał pod hasłem System TeTa. Wiedzę tę przekazuje w swoich książkach oraz kursach własnego autorstwa. System TeTa obejmuje siedem ogniw: Zrozumienie, Siła, Odporność, Celowość, Skuteczność, Autorytet i Radość.
Warsztaty i kursy Tadeusz Niwiński zaczął prowadzić w Polsce od 1992 roku. Kursy i warsztaty Systemu TeTa są jednym z najlepszych sposobów popularyzowania wiedzy na temat samouznania. Nie stanowią terapii, ale skuteczną formę inspiracji do zastanowienia się nad własnym życiem, do podjęcia działań w kierunku samorozwoju i poprawy jakości własnego życia. Są okazją do niesamowitych przeżyć w atmosferze ciepła i otwartości. Uczą odpowiedzialności za swoje życie.