Skip to content

Colin P. SissonColin to światowej sławy lider i trener rozwoju osobistego, nauczyciel, psycholog, pisarz i filozof, weteran wojny w Wietnamie.
Urodzony w 1946 w Nowej Zelandii. Po wielu latach walki, trudności i zmagania się z życiem przekonał się, że sukces i osiągnięcia nie są zależne od innych ludzi czy sytuacji, lecz od nas samych.
Odkrył również, że matka natura zawsze wybiera linię najmniejszego oporu, i że szczęście i sukces oparte są na tym naturalnym prawie. Od wielu lat podróżuje po świecie ucząc swego unikalnego systemu. Jego doświadczenie, intuicja, zdolność do współodczuwania i słynne poczucie humoru inspiruje uczestników do odnalezienia ich „Wewnętrznej Mądrości”. W ramach założonej przez siebie szkoły Inner Adventure Programmes Inc. (Programy Wewnętrznej Przygody) podróżuje po świecie szkoląc praktyków Integracji Oddechem.
Od wielu lat corocznie odwiedza Polskę. W swojej pracy koncentruje się wokół świadomego połączonego oddychania i praktyki samoobserwacji. Colin jest autorem wielu poczytnych książek.
W języku polskim do tej pory ukazały się: „Klucz do Samopoznania, Witalności i Miłości”, „Twoje Prawo do Bogactwa”, „Wewnętrzne Przebudzenie”, „Podróż w Głąb Siebie”, „Sztuka Świadomego Oddychania”. Colin odwiedza min: Australię, Nową Zelandię, USA, Wielką Brytanię, Skandynawię, Rosję i Polskę.
Jego warsztaty ukończyło kilka tysięcy ludzi na całym świecie.

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!