Skip to content
Poczucie-własnej-wartości-2

SPOTKAJ SIĘ ZE SOBĄ PRZEZ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Poczucie własnej wartości to tylko postawa,
a postawę możesz zmienić, jeśli tylko tego pragniesz.

 

Podstawową definicją poczucia własnej wartości jest wiara w skuteczność  swoich umiejętności z przestrzeni serca i talentów,  dokonywania własnych wyborów, podejmowania właściwych decyzji oraz radzenia sobie ze zmianami. Rozwijanie poczucia własnej wartości polega między innymi na uczeniu się sposobów dokładniejszego oceniania swoich możliwości. Prowadzi to zwykle do pozytywnego odczuwania samego siebie.
Dzięki poczuciu własnej wartości wierzysz we własne możliwości, ceniąc własną wartość gotowy jesteś dostrzec i docenić wartość innych, jesteś świadomy swojej inteligencji emocjonalnej, masz odwagę prosić innych o pomoc chociaż wiesz, że jesteś sam w stanie podejmować decyzje, potrafisz połączyć różne strefy życia i jesteś osobą integralną.
Podczas tego warsztatu przedstawimy wskazówki i praktyczne narzędzia, dzięki którym podniesiesz swoje poczucie własnej wartości i zaczniesz prowadzić bardziej zrelaksowane, zrównoważone, zdrowe i celowe życie. Przeprowadzimy cię praktycznie poprzez sześć filarów poczucia własnej wartości wg Nathaniela Brandena. Nauczysz się utrzymywać w równowadze ciało, umysł, emocje i ducha po to by zbudować nową tożsamość, pewność siebie, wysokie samouznanie , pozytywny autowizerunek tak by żyć celowo.
Weźmiesz udział w ćwiczeniach indywidualnych i grupowych, w których stosowane są techniki rozwoju potencjału wewnętrznego, coachingu, wizualizacji, afirmacji, oraz ćwiczeń podnoszących poczucie własnej wartości w tym ćwiczenia gruntujące i oddechowe.
Nauczysz się na tym warsztacie:

-jak stworzyć szczęśliwa relację z samym/ą  sobą
– jak rozwijać prawdziwe poczucie własnej wartości
– budowania autowizerunku
– wiary we własną skuteczność i szacunku do siebie
– jak pracować z 6 filarami poczucia własnej wartości (N.Branden)…

po prostu wziąć odpowiedzialność za swoje poczucie własnej wartości

Kontakt

tel.604 339 808

ZAPISZ SIĘ NA TE WARSZTATY:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa warsztatu, na który chcesz się zapisać (wymagane)

Jeśli masz jakieś uwagi, wpisz je tutaj

Przepisz kod: captcha

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!