Skip to content

Jak skutecznie radzić sobie ze stresem

Nie ma osoby, która nie napotykałaby w życiu jakichś trudności związanych z kimś lub czymś. Trudności takie mogą powodować stres.

W najlepszym wypadku stres jest zdrowym wyzwaniem, sprawdza odwagę i sprzyja rozwojowi. W najgorszym pozbawia energii i może być zabójczy. Chodzi o to, by bez względu na to czy poziom doświadczanego stresu jest zdrowy czy szkodliwy żyć spokojnie, mieć dużo energii, umieć się odprężać i sprawować kontrolę nad swoim życiem. Nasz organizm reaguje w pierwotny sposób, a ponieważ współczesne zagrożenia towarzyszą nam na co dzień układ współczulny nie pozwala nam powrócić do stanu spoczynku. Zamiast walczyć lub uciekać przeżywamy wszystko na siedząco. Jest to ogromnym obciążeniem psychicznym i fizycznym, istnym byciem w stanie „siedzącej gotowości.” Konsekwencją utrzymywania takiego stanu dłużej są dolegliwości dotykające ludzi pozbawionych umiejętności odprężania się i prowadzących nieustabilizowane życie: bezsenność, choroby serca, alergie, astma, napady lęku, depresja, migrena, owrzodzenie żołądka, bóle mięśni, załamania nerwowe, cukrzyca, choroby wirusowe, wysypka, bóle krzyża, rozwolnienie, zgaga, nieżyt jelit, trudności z trawieniem i nowotwory. Dlatego warto poznać proste i skuteczne metody radzenia sobie ze stresem, które otrzymasz na tym warsztacie.
To praktyczne warsztaty dla tych, którzy:
-chcą zmienić swoje życie na lepsze
-chcą nauczyć się sposobów redukcji napięcia fizycznego i psychicznego
-chcą dostać narzędzia do radzenia sobie ze stresami życia
-chcą zdobyć nowe umiejętności
-lub po prostu CHCĄ ODPOCZĄĆ
CEL WARSZTATU:
wykorzystanie go w celu zarządzania stresem.
Nauka szybkiego i łatwego rozpoznawania i oswajania stresu.
Nauka „jak osiągać więcej w stanie mniejszego i stresu”
Odnalezienie własnego potencjału
Poznanie niezawodnych metod minimalizacji skutków stresu
Uzyskanie wiedzy o psychologii stresu
PONADTO
Praktyki relaksacyjne i oddechowe, taniec, ćwiczenia wyobraźni i autosugestia, nauka twórczej wizualizacji, medytacja, higiena psychiczna „na co dzień”, wykłady o bezpiecznych redukujących stres dietach, trójkąt zdrowia.

 

Kontakt: tel. 604 339 808

  ZAPISZ SIĘ NA TE WARSZTATY:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa warsztatu, na który chcesz się zapisać (wymagane)

  Jeśli masz jakieś uwagi, wpisz je tutaj

  Przepisz kod: captcha