Skip to content

Odkryj i zrealizuj swoje marzenia. „Mapa Marzeń” dwudniowy warsztat pracy z celami

Jak się zastanawialiście jak to zrobić, to teraz dobry czas, by w gronie życzliwych ludzi i z początkiem roku chińskiego wyznaczyć sobie cele do realizacji marzeń

Jest szansa zobaczyć co może cię blokuje w tym temacie marzeń.
Następnie po uwolnieniu blokad, mało wspierających wzorców i przekonań skorzystasz z własnych zasobów w celu realizacji tych własnych zamierzeń.

Mapa Marzeń jest znanym i powszechnie stosowanym narzędziem w psychologii do stawiania i realizacji swoich celów,  jest to taka wizualna afirmacja, która oddziałuje na naszą podświadomość. Wykonuje się ją jako marzenia/cele na dany okres lub całe życie.

Co roku składamy sobie życzenia i dokonujemy postanowień na Nowy Rok. Potem rok mija…. i znowu podejmujemy te same postanowienia w nadziei, że tym razem się uda. Co zrobić, aby noworoczne postanowienia tym razem się spełniły? Może przyszedł czas, aby sięgnąć po nowe aspiracje, po nowe wyzwania?

Marzenia stanowią podstawę do postawienia celów. A celem warsztatu jest poznanie skutecznych metod urzeczywistniania marzeń. Ważne jest dopasowanie przekonań do stawianych sobie celów. Jeżeli marzenia, cele i przekonania są ze sobą zgodne – następnym krokiem jest opracowanie kilku posunięć strategicznych na osiągnięcie tych celów. B. Fuller, uznany za jeden z najbardziej twórczych umysłów zeszłego stulecia, napisał o „prawie precesji”, jako o części procesu osiągania celów. Chodzi o to, że zmierzając do obranego celu, odnosimy wiele dodatkowych korzyści.

Pierwsza część warsztatu poświęcona jest procesom wyłonienia wzorców i  przekonań w temacie marzeń czy pragnień. Następnie przy pomocy procesów holistycznych  uruchamiając uczucia , emocje, ciało, myśli i ducha zamienisz je  na cele, by w drugiej części zajęć jako konkretne intencje do podświadomości powyklejać w formie dobrej zabawy jako mapę marzeń.  ponieważ jedną z technik spełniania marzeń jest zrobienie ich mapy.

Przynieś wygodne ubranie, kolorowe gazety, nożyczki, klej, i wiarę, że to co niemożliwe może stać się możliwe.

To warsztaty dla tych, którzy:

– chcą niemożliwe uczynić możliwym

-chcą świadomie pracować nad sobą i swoją postawą życiową

-chcą znacząco podnieść jakość swojego życia

-chcą nauczyć się dokonywania dobrych zmian

-chcą lepiej siebie poznać i zdobyć nowe umiejętności życiowe

 

W programie m.in.:

Wykłady na temat rozwoju osobistego, jak kształtować własną postawę, na czym polega zmiana, jak dokonywać dobrych zmian, nauka medytacji, taniec, praktyki relaksacyjne i oddechowe, ćwiczenia wyobraźni, twórcza wizualizacja, wybrane procedury  z ustawień systemowych i coachingu,praca z celami, ćwiczenia praktyczne oraz wiele niespodzianek!

INWESTYCJA: 650 ZŁ

MIEJSCE: Wrocław Ul. Inżynierska 51/20w Kompleksie Corte – Verona

ZAPISY: tel. (071) 332 41 68, 604 139 321 , 604 339 808 lub e-mail gorakholistic@gmail.com

 

 

  ZAPISZ SIĘ NA TE WARSZTATY:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa warsztatu, na który chcesz się zapisać (wymagane)

  Jeśli masz jakieś uwagi, wpisz je tutaj

  Przepisz kod: captcha