Skip to content
nowy paradygm

Kobieta, Mężczyzna – wspólna płaszczyzna.

Związki są naszym wielkim błogosławieństwem. Udane związki to nasze największe wyzwanie.Zafunduj sobie weekend z nami, by popracować nad związkami.

WARSZTAT TEN POZWOLI:
– odkryć prawdziwą wartość i magię związków
– poznać pełnię siebie
– uwolnić się od wzorców i przekonań na temat miłości i związków
– wprowadzić jakość do budowanych relacji międzyludzkich,
– wzmocnić głębię i wielką magię związku ze sobą i z innymi,
– przestać opierać się sile miłości i powiedzieć jej wreszcie TAK,
– przestać winić i osądzać siebie,
– wprowadzić nowe kody uzdrowienia i zrozumienia związku,
– odbudować wartości związków,
– uzdrowić relacje rodzinne.

Warsztat jest zarówno dla PAR jak i SINGLI.

Pracować będziemy w oddzielnych kręgach KOBIECYM I MĘSKIM, między innymi po to, aby spotkać się ze sobą wspólnie z innej przestrzeni i jakości.

KOBIETY
Podczas zajęć spotkają się w Kręgu po to, aby odkryć i poddać się swojej kobiecej naturze, wzajemnie wspierać, uczyć się od siebie mądrości, słuchać intuicji i głosu serca, zaszczepić miłość i pragnienie pokoju w sercach swoim i bliskich, zmieniając i rozwijając siebie inicjować zmiany we własnej rodzinie. CELEM będzie dotarcie do miejsca, gdzie to, co kobiece jest święte, po to by móc obdarzać świat naszymi wewnętrznymi wartościami opartymi na szacunku i miłości.

MĘŻCZYŹNI
W cywilizacji, w której żyjemy mężczyzna walczy, aby znaleźć prawdziwą męskość. Stare koncepcje, emocjonalne blokady i poczucie niemocy w zrozumieniu własnych potrzeb tworzą przepaść na drodze do siebie. Mężczyźni będą budować most i odnajdywać wewnętrzną drogę poprzez połączenie z innymi mężczyznami w duchu otwartości, świadomości i energii męskiej. Świadomie będą odpowiadać na pytanie: CO TO OZNACZA BYĆ MĘŻCZYZNĄ W XXI WIEKU? Praca w męskim kręgu przyczyni się do tego, aby mocniej stać na ugruntowanych nogach.

Będzie to czas szczególnej uważności na siebie, szacunku, wdzięczności dla przodków, co w perspektywie otworzy nam wszystkim drzwi do poprawy relacji z innymi.

Pierwszym kluczem do zmian jest stanie się prawdziwym wobec siebie i nauczenie się komunikowania tego, co dla nas jest istotne. To nie zawsze jest „przyjemne”, ale tak naprawdę wszystko to, co zwiększa miłość i radość życia jest wartościowe i niekiedy oznacza stawienie czoła istniejącym w nas blokadom. WEWNĘTRZNA PODRÓŻ ZACZYNA SIĘ WRAZ Z ODCZUWANIEM WIĘCEJ, ODZYSKANIEM WYPARTYCH CZĘŚCI SIEBIE I UJAWNIENIEM UKRYTYCH CZĘŚCI DUSZY. Nikt nie może powiedzieć kim jesteś i co znajdziesz w głębi siebie. Tylko my wiemy jak ma wyglądać nasz udany związek, ponieważ źródło miłości jest w każdym z nas i możemy je świadomie generować.

 

PROWADZĄCY:
Barbara i Jerzy Górakowie – promotorzy pozytywnego życia, doradcy rozwoju osobistego, trenerzy z zakresu budowania potencjału personalnego i grupowego. Absolwenci Szkoły Psychologii Transformacyjnej Breathconnection w Australii. Trenerzy Inspiration Seminars International oraz Instytutu Świadomego Życia. Założyciele i absolwenci Szkoły Terapii Systemowej Rodzin wg Berta Hellingera. Certyfikowani przez The Golden Hummingbird Inc. USA, oraz przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego i Erickson College z Vancouver. Inspirują do życia w miłości i spełnienia w życiu, o czym świadczy 36 letni związek małżeński.

Zapisy:
Joanna Fydrych
safi@safi.pl
Tel.: 662 226 505

Miejsce: Szczecin

 

Zafunduj sobie weekend z nami, by popracować nad związkami.
Zapisy: Joanna Fydrych
Tel.: 662 226 505
safi.pl

e – mail: safi@safi.pl

 

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA TE WARSZTATY:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa warsztatu, na który chcesz się zapisać (wymagane)

Jeśli masz jakieś uwagi, wpisz je tutaj

Przepisz kod: captcha

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!