Skip to content
dziecko lew

Wyjdź poza własne ograniczenia

Kilka  dni pracy będą podzielone na warsztat grupowy oraz sesje indywidualne. Zapraszamy.

Będzie to intensywna i indywidualna praca:
– USTAWIENIA SYSTEMOWE WG. BERTA HELLINGERA
– REGRES
– SPIRALNY BALANS AURY

Dla osób zainteresowanych więcej szczegółowych informacji znajduje się poniżej.

USTAWIENIA SYSTEMOWE
Ciche konstelacje są intymną, indywidualną pracą.

Tematyka konstelacji jest dowolna, ustalana podczas części wstępnej spotkania w rozmowie z trenerem, który prowadzi przez cały proces. Może to być ustawienie przepływu w rodzinie, małżeństwie, relacji z dzieckiem, firmie, finansach, czy zdrowiu.

Celem ustawień systemowych wg. Berta Hellingera jest ustawienie oraz transformacja sił panujących w systemie rodzinnym danej osoby. Uwikłania rodzinne w jakich się znajdujemy narzucają nam nieświadomie powielanie losu przodków lub stawanie w roli, która do nas nie przynależy. Jakże często zdarza się nam przejmować na siebie decyzje, emocje, czy osobowość innego członka naszej rodziny. To wygląda zupełnie tak, jakbyśmy powielali jego życie wstrzymując tym samym nasz osobisty rozwój oraz podążając ścieżką, która nijak się ma do celu naszej duszy. Często takie zaburzenia w ustawieniu rodziny prowadzą do problemów emocjonalnych, kłopotów z nawiązywaniem nowych relacji oraz z budowaniem trwałych więzi, rozwodów, chorób, samotności, a czasami nawet samobójstwa.

Akceptacja losu rodziny, przyjęcie do niej wykluczonego oraz prawidłowe ustawienie wszystkich w hierarchii rodu sprawia, że uwikłania się rozplątują, a osoba poddawana ustawieniu może zacząć żyć własnym życiem bez poczucia, że postępuje niewłaściwie.

Ustawienie rodzinne nie wymaga obecności całej rodziny!!!

REGRES
Jest to proces oparty na regresji, który ma zastosowanie w rozwoju osobistym oraz uzdrawianiu szerokiej gamy tematów – zarówno trudności wewnętrznych jak i problemów związanych z funkcjonowaniem w relacjach i otoczeniu:
– wszelkiego rodzaju niepokoje, lęki, złości, smutki, stresy, tęsknoty
– emocjonalna pustka, niskie poczucie własnej wartości
-trudności w związkach i relacjach
– ograniczenia w optymalnym funkcjonowaniu w życiu

Sesja regresu w subtelny, bezpieczny sposób przeprowadza nas przez gamę różnorodnych, dawnych przeżyć, które rzutują na obecne losy. Po sesji uzyskujemy spokój, poczucie wyciszenia i lekkości, a po emocjonalnym napięciu nie ma śladu.

SPIRALNY BALANS AURY
Niezwykle łagodny, pełen spokoju, miłości szacunku proces uzdrawiania.

Aura – to nasz energetyczny obraz, w którym zapisane są różne wzorce, także te „negatywne”, które powodują blokady w przepływie energii i dają jednocześnie poczucie dyskomfortu w poszczególnych obszarach życia.

Podczas sesji balansowania aury zachodzi głęboka transformacja i uzdrowienie problemu z wybranej dziedziny życia, może to być lęk, złość, smutek, brak harmonii, brak pewności siebie, kryzys w relacji, trudność w odczuwaniu miłości lub bliskości i inne.

Często po sesji pojawia się zupełnie nowe spojrzenie na dotychczasowy problem. Ponad to balans aury daje wyjątkowe uczucie relaksu i odprężenia, a tym samym uwalnia nas od skutków stresu codzienności.

Jest to metoda oparta na spiralnej medytacji, która harmonizuje 12 głównych czakr. Na początku sesji bardzo precyzyjnie ustalany zostaje temat oraz to, jaki ma przynieść efekt. Następnie osoba poddająca się sesji układa się wygodnie w pozycji leżącej , a praktyk harmonizuje aurę dokonując jej optymalnego zbalansowania. Po tym następuje faza integracji oraz etap rozmowy, która ma na celu ugruntowanie i domknięcie całego procesu.

 

SESJE INDYWIDUALNE I SESJE DLA PAR
W zależności od tematu pracy, potrzeby i gotowości osób biorących udział w sesji metody pracy dostosowywane są indywidualnie, podczas trwania procesu. Często wiele metod przeplata się ze sobą tworząc spójną całość, która prowadzi do uzdrowienia w temacie wybranym na początku sesji. Między innymi wykorzystywane są praktyki coachingowe, dialog z głosem, transformacja oddechem, spiralny balans aury czy ustawienia wg. Berta Hellingera.

 

Organizacja i zapisy oraz inne istotne informacje:
Górak Holistic Training Tel .71 332 41 68, 604 339 808

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!