Skip to content
nowy paradygm

Wartości – wszystko to co prowadzi do szczęścia w relacjach

Wartością może być nazwane wszystko, cokolwiek jest ci drogie.

Wartości kierują naszymi zachowaniami, a więc i naszym losem; są siłą, która zawsze znajduje się na czele i nieustannie skłania nas do podejmowania decyzji, które wyznaczają kierunek naszego życia i nasze ostateczne przeznaczenie.

Wartości wyznaczają twoją życiową drogę, nieustannie skłaniając cię do podejmowania określonych decyzji i określonych działań.

Świadomość własnych wartości pomoże ci jasno zrozumieć, dlaczego robisz to co robisz, i jak możesz osiągnąć większą życiową spójność. Równie ważna jest znajomość hierarchii wartości drugiego człowieka.

Jedynym sposobem pozwalającym nam osiągnąć długofalowe szczęście jest życie zgodne z własnymi ideałami i wartościami. Jednak nie możemy do tego dojść dopóki nie dowiemy się ponad wszelką wątpliwość jakie są nasze wartości.

Tylko życie i postępowanie zgodne z tym, co jest według ciebie właściwe, da ci to poczucie wewnętrznej siły, na które wszyscy zasługujemy.

Najbardziej trwałe i wpływowe wartości to te, które zostały swobodnie wybrane, nie narzucone. Zostały one przyjęte ze świadomością konsekwencji, jakie z nimi się wiążą i niosą ze sobą wiele pozytywnych uczuć.

Jeśli nauczysz się jak budować relacje na wartościach, da ci to wspaniałe rezultaty na całe życie. Zaangażuj umysł, ciało, emocje, i intuicje w proces zmiany.

Zajęcia, na które serdecznie zapraszamy, mają charakter warsztatowo-seminaryjny. Wykorzystane zostaną ćwiczenia praktyczne pozwalające na aktywne doskonalenie umiejętności na poziomie świadomym i podświadomym. Budowanie samopoczucia oparte jest na zaangażowaniu ciała i umysłu.

 

Ten warsztat jest dla tych, którzy poszukują odpowiedzi, to warsztat dla tych, którzy z miłości do ludzi nie chcą dłużej trwać we frustracji, obwiniania innych czy nudy; dla tych, którzy pragną pasji i nektaru życia czyli magii miłości. Tylko Ty wiesz jak ma wyglądać Twój udany związek. Przypomnisz sobie o najistotniejszych wartościach oraz najzwyczajniejszych ludzkich pomyłkach.

Nasza dusza jest miłościoholikiem, zawsze będzie zachęcać nas do związków ponieważ od zarania dziejów zawsze są dwie strony, które chcą się połączyć, podejmować wspólne przedsięwzięcia. Rodzimy się po to by ich doświadczać.

Źródło miłości jest w każdym z nas i możemy je świadomie generować.

Uczymy się budować relacje ponieważ na nich oparty jest cały wszechświat.

Zaczyna się od związku, który mamy sami ze sobą, kończy się na relacji z partnerem oraz otoczeniem.

Jeśli nauczysz się jak budować satysfakcjonujący związek, da ci to wspaniałe rezultaty na całe życie. Zaangażuj umysł, ciało, emocje, i intuicje w proces zmiany.

„Związki są naszym wielkim błogosławieństwem, a udane związki to nasze największe wyzwanie”

PROWADZĄCY:
Barbara i Jerzy Górakowie – promotorzy pozytywnego życia, doradcy rozwoju osobistego, trenerzy z zakresu budowania potencjału personalnego i grupowego. Absolwenci Szkoły Psychologii Transformacyjnej Breathconnection w Australii. Trenerzy Inspiration Seminars International oraz Instytutu Świadomego Życia. Założyciele i absolwenci Szkoły Terapii Systemowej Rodzin wg Berta Hellingera. Certyfikowani przez The Golden Hummingbird Inc. USA, oraz przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego i Erickson College z Vancouver. Inspirują do życia w miłości i spełnienia w życiu, o czym świadczy 38 letni związek małżeński.

INWESTYCJA: 500 ZŁ

MIEJSCE: Wrocław Ul. Inżynierska 51/2 w Kompleksie Corte – Verona

ZAPISY: tel. (071) 332 41 68, 0 604 139 321 , 0 604 339 808 lub e-mail gorakholistic@gmai.com

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA TE WARSZTATY:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa warsztatu, na który chcesz się zapisać (wymagane)

Jeśli masz jakieś uwagi, wpisz je tutaj

Przepisz kod: captcha

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!