Skip to content
cZJktkqTURBXy9hNjNlNjA0YTEyYWJjYTBhYzY4OTg0NTliMDhlNGI3OC5qcGVnkpUDAB_NA-jNAjKTBc0EsM0CWA

Świątecznie-wzorce przekonań i tradycji wyniesione z rodziny

Zgłębić temat rodziny, z której pochodzisz, w celu uaktywnienia zasobów i talentów z niej pochodzących

Kiedy chcemy wprowadzić do naszego życia nowe skuteczne nawyki i zachowania dobrze byłoby uaktywnić zapomniane talenty, tradycje, wzorce i przekonania od naszych pokoleń. Tam jest wszystko to, czego potrzebujemy.

Podczas warsztatu wyłonimy:

wzorce i przekonania wyniesione z  rodzin biologicznych

zasoby wspierające nas we własnym rozwoju

skuteczne sposoby komunikowania się

wartości na których budowany jest fundament każdej relacji

Wartością może być nazwane wszystko, cokolwiek jest ci drogie. Wartości kierują naszymi zachowaniami, a więc i naszym losem; są siłą, która zawsze znajduje się na czele i nieustannie skłania nas do podejmowania decyzji, które wyznaczają kierunek naszego życia i nasze ostateczne przeznaczenie.

Wartości wyznaczają twoją życiową drogę, nieustannie skłaniając cię do podejmowania określonych decyzji i określonych działań.

Świadomość własnych wartości pomoże ci jasno zrozumieć, dlaczego robisz to co robisz, i jak możesz osiągnąć większą życiową spójność. Równie ważna jest znajomość hierarchii wartości innych ludzi.

Jeśli nauczysz się jak budować relacje na wartościach, da ci to wspaniałe rezultaty na całe życie. Odważcie ise sięgnąc po to wszystko, co macie dobrego… sięgnijcie po zasoby w swoich rodzinach.

Zajęcia mają charakter warsztatowo-seminaryjny. Wykorzystane zostaną ćwiczenia praktyczne pozwalające na aktywne doskonalenie umiejętności na poziomie świadomym i podświadomym. Weźmiecie udział w ćwiczeniach indywidualnych i grupowych, w których stosowane są techniki rozwoju potencjału umysłu, coaching, wizualizacje, afirmacje, konstelacje oraz ćwiczenia w budowaniu relacji na wartościach.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Kontakt tel.604 339 808

 

ZAPISZ SIĘ NA TE WARSZTATY:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa warsztatu, na który chcesz się zapisać (wymagane)

Jeśli masz jakieś uwagi, wpisz je tutaj

Przepisz kod: captcha

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!