Skip to content
stres free

Stres czy wewnętrzny potencjał

Praktyczny warsztat dla kobiet

Stres jest jednym z czynników zapalnych naszego życia. Potrafi zburzyć spokój, zniechęcić do działania, zamknąć w klatce obaw.

Z codziennym stresem można sobie jednak poradzić, sięgając do wewnętrznych zasobów, które mamy w sobie. O tym między innymi będzie ten warsztat. Co wolisz? Co chcesz wybrać dla siebie? Stres czy potencjał?

Warsztat dla kobiet, które zgubiły poczucie wewnętrznego spokoju, które utknęły w braku własnej wartości, które zapomniały o swojej kobiecej mądrości i sile przyjmując na siebie niewygodne obowiązki narzucone im przez wymogi dzisiejszych czasów, które utknęły w poświęceniu i zapomniały czym jest prawdziwa miłość do siebie i mężczyzny.

Rozpoznamy swoje wewnętrzne potencjały i nauczymy się ich używać w codziennym życiu, po to, aby zminimalizować stres, napięcie, lęk i brak wiary w swoje możliwości. Znajdziemy rozwiązania, które ułatwią nam bycie w relacjach, zarówno z partnerem, dziećmi jak i ze sobą.

Znajdziemy w sobie moc, siłę i piękno bycia KOBIETĄ ♥

PROWADZĄCA:
Barbara Górak – promotorka pozytywnego życia, doradca rozwoju osobistego, trenerka z zakresu budowania potencjału personalnego i grupowego, inspiruje do życia w miłości i spełnienia w życiu, o czym świadczy m.in. jej 36 letni, szczęśliwy związek małżeński.
Basia jest kwintesencją kobiecości i ma ogromny dar widzenia tego, czego często nie chcemy w sobie zobaczyć ze strachu np. przed oceną. Basia nie ocenia! Basia potrafi wyprostować wiele zakręconych ścieżek życia, a warsztaty z nią zapadają na długo w pamięci i w sercu.

 

Zapisy i informacje:
Joanna Fydrych
safi@safi.pl
Tel.: 662 226 505

 

 

ZAPISZ SIĘ NA TE WARSZTATY:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa warsztatu, na który chcesz się zapisać (wymagane)

Jeśli masz jakieś uwagi, wpisz je tutaj

Przepisz kod: captcha

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!