Skip to content
balans

SPIRALNY BALANS AURY

Niezwykle łagodny, pełen spokoju, miłości i szacunku proces uzdrawiania.

Aura – to nasz energetyczny obraz, w którym zapisane są różne wzorce, także te „negatywne”, które powodują blokady w przepływie energii i dają jednocześnie poczucie dyskomfortu w poszczególnych obszarach życia.

Podczas sesji balansowania aury zachodzi głęboka transformacja i uzdrowienie problemu z wybranej dziedziny życia, może to być lęk, złość, smutek, brak harmonii, brak pewności siebie, kryzys w relacji, trudność w odczuwaniu miłości lub bliskości i inne.

Często po sesji pojawia się zupełnie nowe spojrzenie na dotychczasowy problem. Ponadto balans aury daje wyjątkowe uczucie relaksu i odprężenia, a tym samym uwalnia nas od skutków stresu codzienności. Oczyszcza…

Jest to metoda oparta na spiralnej medytacji, która harmonizuje 12 głównych czakr.

Na początku sesji bardzo precyzyjnie ustalany zostaje temat oraz to, jaki ma przynieść efekt. Następnie osoba poddająca się sesji układa się wygodnie w pozycji leżącej , a praktyk harmonizuje aurę dokonując jej optymalnego zbalansowania. Po tym następuje faza integracji oraz etap rozmowy, która ma na celu ugruntowanie i domknięcie całego procesu.

Sesje spiralnego balansu aury prowadzi wykwalifikowany i bardzo doświadczony trener rozwoju Jerzy Górak, który od ponad 20 lat pomaga w przywracaniu prawidłowego przepływu energii, uzdrawianiu emocji oraz wyjściu na optymalne ścieżki życia.

 

 

Zapisy:
Joanna Fydrych
safi@safi.pl

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!