Skip to content
nowy paradygm

Sesje indywidualne i sesje dla par

Związki są naszym wielkim błogosławieństwem. Udane związki to nasze największe wyzwanie.

W zależności od tematu pracy, potrzeby i gotowości osób biorących udział w sesji metody pracy dostosowywane są indywidualnie, podczas trwania procesu. Często wiele metod przeplata się ze sobą tworząc spójną całość, która prowadzi do uzdrowienia w temacie wybranym na początku sesji. Między innymi wykorzystywane są praktyki coachingowe, dialog z głosem, transformacja oddechem, spiralny balans aury czy ustawienia wg. Berta Hellingera.Będzie to czas szczególnej uważności na siebie, szacunku, wdzięczności dla przodków, co w perspektywie otworzy nam wszystkim drzwi do poprawy relacji z innymi.

Pierwszym kluczem do zmian jest stanie się prawdziwym wobec siebie i nauczenie się komunikowania tego, co dla nas jest istotne. To nie zawsze jest „przyjemne”, ale tak naprawdę wszystko to, co zwiększa miłość i radość życia jest wartościowe i niekiedy oznacza stawienie czoła istniejącym w nas blokadom. Nikt nie może powiedzieć kim jesteś i co znajdziesz w głębi siebie.

Sesja pomoże ci:

– poznać pełnię siebie
– uwolnić się od wzorców i przekonań na temat miłości i związków
– wprowadzić jakość do budowanych relacji międzyludzkich,
– wzmocnić głębię i wielką magię związku ze sobą i z innymi,
– przestać opierać się sile miłości i powiedzieć jej wreszcie TAK,
– przestać winić i osądzać siebie,
– odbudować wartości związków,
– uzdrowić relacje rodzinne.

 

PROWADZĄCY:
Barbara i Jerzy Górakowie – promotorzy pozytywnego życia, doradcy rozwoju osobistego, trenerzy z zakresu budowania potencjału personalnego i grupowego. Absolwenci Szkoły Psychologii Transformacyjnej Breathconnection w Australii. Trenerzy Inspiration Seminars International oraz Instytutu Świadomego Życia. Założyciele i absolwenci Szkoły Terapii Systemowej Rodzin wg Berta Hellingera. Certyfikowani przez The Golden Hummingbird Inc. USA, oraz przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego i Erickson College z Vancouver. Inspirują do życia w miłości i spełnienia w życiu, o czym świadczy 36 letni związek małżeński.

Zapisy:
Joanna Podbielska 47 463 86 868

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA TE WARSZTATY:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa warsztatu, na który chcesz się zapisać (wymagane)

Jeśli masz jakieś uwagi, wpisz je tutaj

Przepisz kod: captcha

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!