Skip to content
ur

Ponowne narodziny – indywidualne oddechowe sesje wodne

Oddech towarzyszy nam od pierwszych chwil życia. Jego rytm zmienia się pod wpływem myśli, nastrojów i uczuć. Pomiędzy psychiką,a oddechem istnieje ścisły związek.

Obecnie praca z oddechem jest przez wielu nazywana Psychoterapią Energetyczną i jako taka, pozwala na twórcze rozwiązywanie szeregu istniejących problemów oraz na swój sposób tłumaczy cały zespól fenomenów, z którymi ludzie spotykają się w swoim życiu.

Rebirthing w dosłownym tłumaczeniu oznacza odrodzenie lub PONOWNE NARODZINY. Jest jedną z najszybciej rozwijających się oraz najbardziej popularnych metod samodoskonalenia na świecie. To piękny proces rozwoju osobistego, który oparty jest na dwóch filarach:
– na prostej technice oddechowej, której celem jest łagodne i delikatne usuniecie stresu, stłumionych emocji i blokad w sferze mentalnej, umysłowej oraz fizycznej. Chodzi tu zwłaszcza o to wszystko, co zostało w nas zapisane podczas porodu i we wczesnym dzieciństwie,
– na filozofii mówiącej o tym, że myśl ludzka jest twórcza, a co za tym idzie, że to osoba myśląca, poprzez szereg swoich myśli kreuje własną rzeczywistość.

Strach, który powstaje w nas przed lub tuż po narodzeniu, niesiemy w komórkach jako uraz i może się on ujawniać w trakcie naszego życia w postaci bardzo wielu, różnorodnych symptomów. Dzięki oddechowi połączonemu wyzwalamy się od tego urazu co automatycznie powoduje samo – uleczenie.

Wodne sesje oddechowe miedzy innymi mają na celu uzdrowienie w nas urazów z czasu płodowego, z momentu narodzin jak i z okresu po narodzinach. To uzdrowienie sprawia, ze opuszczają nas wynikające z tego urazu zachowania i postawy, Dzięki czemu dostajemy szansę ponownego rozwinięcia się.
Oddech połączony prowadzi dodatkowo do silnych procesów oczyszczających całe ciało. Poprzez taki właśnie oddech skóra, płuca, pęcherz i jelita usuwają wszelkie szkodliwe i zbędne substancje z naszego organizmu. Całe ciało zostaje dokładnie oczyszczone i lepiej ukrwione. Usprawnia się jednocześnie wewnętrzne oddychanie komórkowe, przez co każda
komórka zostaje zaopatrzona w tlen. Wzmocnieniu ulega cały system nerwowy, a duch i umysł przechodzą głęboką metamorfozę.

Sesja oddechowa w wodzie polega na zanurzeniu całego ciała w ciepłej wodzie oraz wprowadzeniu oddechu łączonego przez rurkę trzymaną w ustach. To czas kiedy wracamy do życia w łonie matki po to, by na nowo się narodzić. Po to by te narodziny odbyły się bez lęku, oporu i negatywnych uwarunkowań, które mogły towarzyszyć naszemu przyjściu na świat. Spokojni, chciani, oczekiwani we własnym tempie i z własną, świadomą decyzją odradzamy się do lepszego.

INWESTYCJA W SIEBIE: 500 zł

Prowadzenie:
Barbara & Jerzy Górakowie
https://www.facebook.com/geboopl/

Zapisy:
Joanna Fydrych
Tel.: 662 226 505
safi.pl

Foto: Mother Rising ( pinterest.com )

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA TE WARSZTATY:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa warsztatu, na który chcesz się zapisać (wymagane)

Jeśli masz jakieś uwagi, wpisz je tutaj

Przepisz kod: captcha

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!