Skip to content
Family+Resources

Indywidualne ustawienia systemowe

Ciche / indywidualne konstelacje są bardzo intymną pracą.
Tematyka konstelacji jest dowolna, ustalana podczas części wstępnej spotkania w rozmowie z trenerem, który będzie prowadził przez cały proces. Może to być ustawienie przepływu wspierającej i uzdrawiającej energii w rodzinie, małżeństwie, relacji z dzieckiem, firmie, finansach, czy zdrowiu.

Celem ustawień systemowych wg. Berta Hellingera jest ustawienie oraz transformacja sił panujących w systemie rodzinnym danej osoby. Uwikłania rodzinne w jakich się znajdujemy narzucają nam nieświadomie powielanie losu przodków lub stawanie w roli, która do nas nie przynależy. Jakże często zdarza się nam przejmować na siebie decyzje, emocje, czy osobowość innego członka naszej rodziny. To wygląda zupełnie tak, jakbyśmy powielali jego życie wstrzymując tym samym nasz osobisty rozwój oraz podążając ścieżką, która nijak się ma do celu naszej duszy. Często takie zaburzenia w ustawieniu rodziny prowadzą do problemów emocjonalnych, kłopotów z nawiązywaniem nowych relacji oraz z budowaniem trwałych więzi, rozwodów, chorób, samotności, a czasami nawet samobójstwa.

Akceptacja losu rodziny, przyjęcie do niej wykluczonego oraz prawidłowe ustawienie wszystkich w hierarchii rodu sprawia, że uwikłania się rozplątują, a osoba poddawana ustawieniu może zacząć żyć własnym życiem bez poczucia, że postępuje niewłaściwie.

Ustawienie rodzinne nie wymaga obecności całej rodziny!!!

Organizacja, prowadzenie i zapisy :

Joanna Podbielska 47464 86 868

 

 

ZAPISZ SIĘ NA TE WARSZTATY:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa warsztatu, na który chcesz się zapisać (wymagane)

Jeśli masz jakieś uwagi, wpisz je tutaj

Przepisz kod: captcha

 

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do naszego newslettera już dziś!